Jedním klikem - tvorba webových stránek

Specializujeme se na vývoj webových stránek a aplikací jako Aukční portál, Inzertní portál nebo Realitní portál. Vytváříme také aplikace na míru.

Inzertní portál

Inzertní portál je dnes velmi oblíbeným typem webové aplikace pro výměnu a prodej zboží mezi lidmi. Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější inzertní portály patří asi Aukro nebo Bazoš.

Inzertní portály mohou profitovat třemi základními způsoby:

  • poplatky za vložení inzerátu a zvýraznění inzerátů
  • provize z prodeje zboží
  • reklamní nebo bannerové kampaně

V našem inzertním portálu máte k dispozici všechny možnosti.

Novinkou nyní kombinace inzertního portálu s aukčním portálem. Uživatel má tak možnost si vybrat, zda zboží vloží jako aukci s přihazováním nebo jako obyčejný inzerát.

Podrobný rozpis vlastností najdete na stránce vlastnosti inzertního portálu.

 

Inzerce s postupným snižováním ceny

V našem inzertním portálu je možné u inzerátu zvolit tzv. automatické snižování ceny. Co to znamená? Při vložení inzerátu lze nastavit částku o kolik se původní cena každý den sníží. Ta se snižuje až do zadané minimální ceny.

Příklad:

Vložím svoji starou LCD tv jako inzerát a zadám požadovanou cenu 5000 Kč, denní snížení ceny 5 Kč a minimální cenu 4000 Kč. Druhý den po vložení inzerátu bude cena 4995 Kč. Za týden 4965 Kč a takto dále dokud cena nedosáhne 4000 Kč. Poté se již cena nesnižuje. Zájemce pak může čekat až bude cena nižší, ovšem riskuje možnost že ho někdo předběhne a zboží již nebude k dispozici.

Funkčnost inzertního portálu si můžete vyzkoušet v naší demo aplikaci:

Demo inzerce

Kontaktní formulář

Pokud máte nějaký dotaz, můžete nám ho zaslat pomocí tohoto formuláře. Položky označené * je nutné vyplnit.